Верифицированный профиль
13
Лет опыта
2
Года на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
17
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
1723
Последний визит на сайт
вчера
Привіт! Я — Катерина Споденець, рієлтор, який працює для людей.
Вірю, що кожен має знайти своє ідеальне житло — і я із задоволенням допоможу вам у цьому. Знімаю з клієнтів стрес, беру на себе всі організаційні питання та веду угоду до результату.

Спеціалізуюсь на приватизації нерухомості, оформленні документів “під ключ” та супроводі угод. Допомагаю клієнтам законно та безпечно оформити право власності на квартири, будинки, частки та кімнати гуртожитків.

Знімаю бюрократичні труднощі, контролюю всі етапи — від консультації та збору документів до отримання рішення та реєстрації права власності.

Послуги:
• Приватизація нерухомості (квартир, будинків, кімнат у гуртожитках)
• Підготовка та оформлення документів
• Супровід угод купівлі-продажу та дарування
• Юридичні консультації з нерухомості
• Продаж та оренда квартир

Чому мене обирають:
✔ Глибоке знання законодавства та процедур
✔ Економія часу — беру всі процеси на себе
✔ Прозорість, відповідальність та безпечні рішення
✔ Супровід до результату

Портфолио реализованных объектов (11)

  • продано
    42 000 $
    618 $/м²

    Бориса Мозолевского ул. (Корнійчука), 11

    єВідновлення 12-й Квартал
    4 комнаты
    68 / 45 / 6 м²
    этаж 5 из 9
    1970 год постройки
    2 нед. назад
    Працюємо з усіма видами Держпрограм: Іпотечному кредитуванню «Є-Оселя», Постановам №206, №214, №280, №719, Сертифікатам на купівлю житла «Є-Відновлення» та інш + вул. Бориса Мозолевського б.11 + 5поверх 9ти + 68м2 + 6,3 кухня + продається разом з меблями й технікою + все необхідне у хвилинній доступності Запрошую на перегляд!
  • продано
    27 000 $
    750 $/м²

    Богдана Хмельницкого просп. (Героев Сталинграда), 132-А

    єВідновлення 12-й Квартал
    1 комната
    36 / 18 / 7 м²
    этаж 5 из 9
    1980 год постройки
    2 нед. назад
    Продам 1-кімнатну квартиру на проспект. Богдана Хмельницького. Цегляний будинок 5 поверх Загальна площа — 35.8 м² Квартира світла та простора, в житловому стані. У квартирі: • металопластикові вікна • засклений балкон • кондиціонер • бойлер • є кладова / гардеробна • кухня з меблями та плитою Квартира тепла, будинок цегляний. Поруч: • магазини • транспорт • школа та садочок • зручна транспортна розв’язка Чудовий варіант для: проживання здачі в оренду інвестиції Телефонуйте для перегляду.
  • продано
    115 000 $
    1 150 $/м²

    Закарпатская ул.

    100 / 62 / 10 м²
    2 этажа
    4 сот
    2 комнаты
    1 мес. назад
  • продано
    30 000 $
    833 $/м²

    Центральна ул., 1

    єВідновлення
    1 комната
    36 / 19 / 4 м²
    этаж 3 из 5
    1970 год постройки
    3 мес. назад
    Продається стильна квартира з новим ремонтом у с. Орільське (колишня назва — Партизанське). 🔹 Цегляний будинок 🔹 3 поверх 🔹 Площа — 36 м² 🔹 Два балкони Квартира з переплануванням у кухню-студію + окрему кімнату. Ремонт зроблений з нуля: ✔️ повністю нова електропроводка ✔️ натяжна стеля ✔️ сучасний кафель ✔️ автономне опалення ✔️ водяна тепла підлога від котла 🏠 Вбудована кухня залишається 🛋️ Диван, ліжко, техніка — за домовленістю 🌲 Поруч ліс та річка — ідеальне місце для життя або відпочинку. 💳 Працюємо з державними програмами, сертифікатами.
  • продано
    40 000 $
    222 $/м²

    Дачная ул.

    єОселя єВідновлення Таромское
    180 / 120 / 4 м²
    2 этажа
    15 сот
    5 комнат
    1981 год постройки
    3 мес. назад
    Дім, де влітку прохолодно, а взимку тепло: 7 кімнат, свій сад і тиша без промзони Новокодацький район Продається двоповерховий будинок 180 м² на ділянці 15 соток у Новокодацькому районі, вул. Дачна. 7 кімнат, опалення, новий ремонт на першому поверсі, утеплений другий поверх під чистове оздоблення. Є літня кухня, сарай, погріб, сад з плодовими деревами, заїзд на 2 авто. Тихе місце, без промзони, поруч річка. Ціна: 40 000 $.
  • продано
    58 000 $
    892 $/м²

    Староказацкая ул. (Комсомольская), 80

    3 комнаты
    65 / 42 / 12 м²
    этаж 3 из 4
    4 мес. назад
    Продам 3-кімнатну квартиру з ремонтом в самому центрі Дніпра — вул. Старокозацька Простора, світла, затишна квартира з якісним ремонтом, меблями та технікою! Зайти можна одразу після купівлі — і жити з комфортом! Локація: вул. Старокозацька, Центральний район Поверх: 3/4 Загальна площа: 65 м² Ціна: 70000$ (торг можливий!) Переваги: – Сучасна кухня з технікою - Автономне газове опалення – Ремонт у кожній кімнаті -Просторий зал та окремі дві спальні – Велика засклена лоджія – Новий санвузол із душовою кабіною – Металопластикові вікна, нові міжкімнатні двері – Теплий будинок, чистий під’їзд, доброзичливі сусіди Інфраструктура: – Поруч вся центральна інфраструктура: школи, садки, м...
  • сдано
    20 000 грн/мес

    Осавулівська ул. (Ильюшина), 44

    68 / 45 / 15 м²
    1 этаж
    9 сот
    2 комнаты
    1970 год постройки
    4 мес. назад
    Сдам дом Діївка-1 верх Дві кімнати , кухня-студія , та санвузол з коридором. Меблі та техніка вся є. Котел газовий працює без світла. Є місто під два авто. Ворота автоматичні. Вода є міська та від скважини насос. Тепла підлога електрична по всьому будинку. Без тварин. Беру сім’ю. Перший та залоговий місяць Є прибиральниця . Покази за домовленістю. Двір ще не дороблений.
  • сдано
    10 000 грн/мес

    Данилы Нечая ул., 31

    1 комната
    40 / 28 / 8 м²
    этаж 1 из 10
    2000 год постройки
    4 мес. назад
    Сдам 1-но комнатную квартиру на 12 Квартале район Кротова улица Данила Нечая. Кирпичный дом. 40 м2. С нишей. Большой балкон. Мебель и техника есть. Показы по договоренности Стоимость 10000 грн + коммунальные платежи Рядом есть вся инфраструктура. Магазины, Варус, трамвай 16 , маршруты 85, 55,151, 18.
  • сдано
    24 000 грн/мес

    Новоалександровская

    120 / 70 / 10 м²
    2 этажа
    10 сот
    3 комнаты
    5 мес. назад
    Сдается дом в направлении Волосское. 3 комнаты, большая кухня студия, большая терраса, 2 входа, большой санузел, парко место на две машины, полная автономия (скважина, генератор, камин-печка, электроотопление, инверторный кондиционер). В доме есть все необходимое, мебель, техника, интернет, охрана с тревожной кнопкой. Тихое и уютное место.
  • сдано
    20 000 грн/мес

    Воскресенская ул. (Ленина), 2-А

    2 комнаты
    46 / 32 / 8 м²
    этаж 5 из 9
    6 мес. назад
    Сдам 2-во кімнатну квартиру в центрі міста Дніпро вулиця Воскресенська. Меблі та техніка вся є Поверх середній 5-й Перша сдача. Тільки пара або одна людина Без тварин. Діти старші 12 років. 23000 грн в місяць + залогова вартість. З повагою агенція нерухомості. Катерина
  • продано
    13 000 $
    325 $/м²

    Февральская ул.

    40 / 20 / 6 м²
    1 этаж
    8 сот
    2 комнаты
    2 г. 6 мес. назад
    Продам дом #Диёвка1 Участок 8 сотых Есть небольшой дом. Гараж. Летняя кухня. Хоз постройки. Состояние обычное жилое. Есть санузел. Газ вода свет всё проведено в дом. Хорошие соседи. Участок ровной формы. Стоимость 13000$ С уважением Екатерина Агентство недвижимости «12 Квартал»
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.

Если проблема остается нерешенной, свяжитесь с нашей службой поддержки.
Как верифицироваться через Дію?
Верификация Дія откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.